AKTUÁLNĚ:

15. 3. 2007 - Rádi bychom vás přivítali na našich nových internetových stránkách, které byly oficiálně spuštěny k dnešnímu datu po zkušebním provozu. Děkujeme za Vaši trpělivost v době, kdy byla tato webová prezentace ve výstavbě.

28. 2. 2007 - V souladu s moderními přístupy a trendy věnujeme velkou pozornost ekologické likvidaci všech našich výrobních i nevýrobních odpadů i zpětné recyklaci materiálů všude tam, kde jen je to možné. Děkujeme za to, že tuto skutečnost oceňujete.

31. 12. 2007 - Firma PR INTERIER Vám přeje do Nového roku 2008 hodně úspěchů a splněných předsevzetí.

 


O FIRMĚ - kdo jsme?

        Naše firma vznikla v roce 2000 se záměrem poskytovat produkci a služby v oblasti tvorby a zařizování interiérů pro všechny typy segmentů na našem trhu. Původní nabídka firmy je plynule rozšiřována - jedním z hlavních záměrů je uspokojit klienta ATYPICKÝM DESIGNEM našich výrobků a individuální produkcí nábytku - originalita je u nás tedy na prvním místě.

        Zpočátku se jednalo o vybavování, doplňování a přestavbu bytů i různých typů rozličných interiérů při různé řemeslné náročnosti a širokém rozsahu čiností od řešení designu jednotlivých prvků, doplňků a částí - až ke komplexnímu individuálnímu řešení prostoru.

        “Základnou” naší firmy je město Havlíčkův Brod. V posledních letech působíme nejen v rámci České republiky, jsme schopni zvládat ve vysoké kvalitě náročné akce a projekty i v zahraničí. S našimi exportními projekty se můžete setkat v těchto zemích: Slovensko, Chorvatsko, Slovinsko, Rakousko, Polsko a Švédsko. postupně připravujeme projekty pro expotr do všech zemí v EU.

        Posláním je skloubit design, materiály, technologie a skvělé řemeslné provedení tak, aby klient od nás převzal “INTERIÉR SVÝCH SNŮ”, který bude plně funkční, krásný, užitečný, ve kterém se bude plně realizovat a výborné cítit. Navrhujeme a realizujeme interiéry soukromých domů a bytů, architektonické ateliéry, banky, pojišťovny, hotely a penziony, restaurace a bary, reprezentativní prostory, komerční prostory a lázeňské domy. Vrcholem naší dosavadní zakázkové náplně byla úspěšná realizace velmi prestižního, dodavatelsky i logisticky náročného projektu, kterým bylo vybavení reprezentativních prostor PRAŽSKÉHO HRADU.

        “Naše podnikatelská filosofie je tedy založena na vysoké kvalitě provedení řemeslně náročných projektů, především tam, kde si i konkurence často neví rady. Náročnost - to je pro nás vždy výzva. Ctíme všechny reálné požadavky zákazníka od detailního zpracování nabídky, uzavření smlouvy až po vlastní realizyci projektu. Zákazníkovi samozřejmě umožňujeme, aby v každém okamžiku procesu realizace měl dokonalý přehled a kontrolu o stavu všech věcí a služeb, které si u nás objednal.. dbáme na to, aby všechny projekty i drobnější zakázky byly realizovány nejen v deklarované kvalitě a provedení, ale i ve stanoveném čase a za přesně odpovídající ceny. Pověst si budujeme hlavně jako spolehliví partneři, kteří věci dotahují až do zdárného konce a nikdy nezradí důvěru svého zákazníka.” - Rostislav Plný, majitel firmy.

        Odlišnost v komunikaci hledáme v osobním přístupu ke každému klientovi. Vždy pečlivě nasloucháme, analyzujeme možnosti a varianty řešení, vlastní kapacitní proveditelnost, materiálovou náročnost, reálnost provázanosti celého projektu ve vazbě na kalkulaci cen v porovnání s rozpočtem zákazníka.Obavy v průběhu komunikace snižujeme na minimum, takže výsledkem je spokojenost

 
 
 

klienta, vzájemným dialogem dosáhneme spokojenost každého zákazníka s naší odvedenou prací dle smluvního zadání.

        S procesem rozšiřování firmy se připravuje k otevření OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ v Praze se vzorkovnou, které bude především nabízet celý sortiment výrobků, materiálů a služeb klientům. Bude zabezpečovat podstatnou část marketingu a reklamy v dalším rozvoji firmy.

 
TISK   |   MAPA STRÁNEK   |   Přidat k oblíbeným